פורום ישראל

“אם רק הקירות של הפורום יכלו לדבר…”

בנובמבר 1988 מועדון הפורום פתח את שעריו לראשונה, בבעלות של שני אחים אשר אינם ילידי באר שבע. ההיכרות הרשמית עם העיר הייתה כאשר הגיעו ללמוד באוניברסיטת בן-גוריון ולאחר סיום התואר החליטו להגשים את חזונו של דוד בן-גוריון, להישאר בדרום ולהתחיל את דרכם כיזמים צעירים.

מועדון הפורום נחשב למותג מיתולוגי בחיי הלילה של מדינת ישראל והוא המועדון הוותיק, הגדול והמתקדם ביותר בארץ אשר נחשב גם לאחד מהעשירייה המובילה בעולם.
26 שנות פעילות אשר בתוכם אלפי אהבות החלו את דרכם ומאות זוגות שהתחתנו. במשך השנים השם קושר לחוויות מדהימות עם זיכרונות בלתי נשכחים לבלייני הדרום החל מהקרן לייזר שהופיעה בשמיים מדי ערב, אוטובוס ממותג שנהג לאסוף בליינים, הרובוט, טקס הפתיחה המרגש, צופר האוויר, החללית, הצמידים, המתחמים וכרטיס החבר סגול

IMG_5636

ברוכים הבאים לפנטזיה שלנו

מועדון הפורום עבר למשכנו החדש באוקטובר 2013 כאשר המשכן החדש משתרע על פני 8 דונם בהשקעה של 20 מיליון ₪. המועדון מחולק למתחם חורף ומתחם קיץ. מתחם החורף עוצב ע”פ מודלים מאיביזה בשילוב נגיעות ברלינאיות – הוא מדמה אצטדיון גדול אך עדיין מכיל בהצלחה כ-4 חללים סגורים עם 4 סגנונות מוזיקה שונים בעזרת קירות אקוסטיים שנעים על מסילה, 4 מתחמי שירותים שכוללים חנויות סקס לצידן אשר פעילים בתקופת הקיץ, 2 קומות שיוצרות תחושה מטורפת שמול עמדת הדי.ג’יי , טריבונות מלאות בשולחנות ישיבה ועמידה, 5 תותחי לייזר, 18 ברים, לובי מפואר הכולל מסעדה אשר פעילה במהלך כל שעות הלילה, מערכת סאונד מהטובות בעולם, הנדסת אנוש מעולה המתבססת על סינרגיה ללא פשרה, 3 חלליות שונות אשר ביכולתן לרדת מן התקרה באמצע הערב ולשמש במה לרקדניות או מופעים אחרים, גשר אשר עליו כל הערב יש מייצגים אנושיים, 3 מסכי לד ענקיים ברזולוציה נדירה, מתחם נפרד לחלוטין לקהל הבוגר, אמצעי תאורה מיוחדים שנבנו במיוחד לפורום, מרפסות עישון ומתחם חיצוני נוסף מקורה תחת כיפת השמיים אשר בצורתו מזכיר אוהל קרקס ומוקדש למוזיקה אלקטרונית כל הלילה.

במתחם הקיץ החלטנו להעניק לכם חוויה שונה, החזון שלנו היה לשלב בין חופי מקסיקו (פלאיה) לבין בתי המלון בווגאס (אקסס), המקום בנוי מ-4 מפלסים שונים עם 4 בריכות ענקיות חצי אולימפיות, קונסטרוקציה מורכבת שנבנתה מעל המתחם עמוסה בטכנולוגיות תאורה מהשורה הראשונה, 16 ברים, בכל אחד מארבעת המפלסים ישנם אזורי שולחנות (ישיבה ועמידה), מופעי זיקוקים כל ערב, מתחם פנימי שמנגן היפ הופ כל הלילה, במה ענקית למייצגים ורקדניות ומערכת סאונד מהמתקדמות בעולם. בתכנונו התבססנו על חוויה עוצמתי כמו לונה פארק עם מלא מתקנים (מתחמים ואטרקציות) אשר כל הזמן נמצא בתנועה. הפורום מאכלס בערב אלפי אנשים ומייצר חוויה פנומנאלית שלא קיימת בשום מקום אחר, מפגש של קלאברים מכל הארץ כל לילה מחדש.

IMG_0347

עקבות פעילות המועדון הענפה נולדו פרויקטים חיצוניים מצליחים כגון פסטיבל בומבמלה, לאקי דאנס האגדי, פסטיבל התמר, מינוס 424 במצדה ובנוסף קבוצת מסעדות – קמפאי  ספריה וקאפסה, סניף של רשת הכושר הארצית גרייט שייפ ועוד